Dina Ellermann saavutas Wroclawi GP Specialis teise koha

Meie koolisõitjatel oli eile Poolas Wroclawis viimane võistluspäev, kus parima tulemuse saavutasid Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel, kes sõitsid GP Special programmis välja 66,167 %, mis andis viie võistleja seas kindla teise koha.

Dina otsustas vabakava asemele sõitma minna just Speciali, kuna tema sõnul ei ole tal uus kür veel päris valmis ning ta tegi säärase otsuse juba enne võistlust. Speciali ning ka GP Küri võitis Šveitsi esikoolisõitja Marcela Krinke Susmelj vastavalt hobustel Smeyers Lazander ja Smeyers Molberg; viimasega asutakse muide FEI reitingus kõrgel 30ndal kohal.

Getter Kangur ja Palladion osalesid teatavasti noorteklassides, kus paraku konkurente võrdlemisi vähe. Küris startiski peale Getteri vaid üks paar, kes saavutas seal meie paari ees napi edumaa. Getteri tulemuseks jäi 64,750 %, mis oli kahe kohtuniku arvates tegelikult esikohta väärt, paare jäi lõpuks lahutama vaid 0,167 protsendipunkti.

Tiina Kuusmann ja Stallone võistlesid pühapäeval Intermediate I vabakavas, millest võttis osa 14 paari. Tiina tulemuseks kujunes 62,292 %, mis andis 11. koha.

Paralleelselt rahvusvahelise võistlusega toimusid muide Wroclawis Poola meistrivõistlused, mille võitis tuntud ratsutaja Katarzyna Milczarek oma põhihobusel Ekwador.