Dina Ellermann, Tiina Kuusmann ja Getter Kangur osalevad Wroclawi koolisõidu MK-etapil

Eile Poolamaal Wroclawis alanud koolisõidu MK-etapil CDI-W osaleb kolm Eesti koolisõitjat. Dina Ellermann, Tiina Kuusmann ja Getter Kangur alustasid võistlust heade tulemustega.

Eile, reedel, olid võistlustules kõik kolm meie koolisõitjat. Dina Ellermann ja Landy`s Akvarell osalesid programmis Intermediate II, kus saavutasid tulemuse 65.895%, mis andis 11 võistluspaari seas kuuenda koha. Parima tulemuse, 69.000%, sõitis välja tugev Poola paar Katarzyna Milczarek ja Ekwador.

Programmis Prix St. Georges osalenud Tiina Kuusmann ja Stallone tulemus hinnati 62.061% vääriliseks. Selle programmi parimaks tulemuseks oli 70.877% ning selle sõitis välja Madalmaade paar Jessica Leijser ja Winando. Noorte ratsanike võistkondlikus Prix St. Georges programmis sõitsid Getter Kangur ja Palladion välja tulemuse 64.518%, mis andis nelja paari seas kolmanda koha.

Wroclawi võistlus jätkub täna ja homme, tulemustega saate tutvuda Poola tuntud hobuportaali www.swiatkoni.pl vahendusel aadressil http://www.swiatkoni.pl/news/7417,cdi-w-wroclaw-listy-startowe.html (toim. Wyniki poola keeles tulemused).