Dina Ellermann võitis Tamperes Inter I Kür\’i

Taas saame teieni tuua väga häid uudiseid meie koolisõidumaailmast. Dina Ellermann ja Tiina Kuusmann võistlesid lõppenud nädalavahetusel Tampere Dressage Festivalil, kust parima tulemusena võib mainida Dina ja Landy’s Akvareli kõrge protsendiga saavutatud võitu Intermediate I Küris.

Ellermanni ja Akvareli tulemuseks Inter I vabakavas jäi eile 71,417%. Osa võttis 13 paari ning teise koha protsendiks oli 70,333. Tiina ja Stallone soorituse eest anti 62,292%, mis andis 12. koha. Tuleb märkida, et kohtunikud ei olnud mitmete paaride puhul hinnete osas väga üksmeelsed, näiteks Tiina protsendid kõikusid 59,8-st 67ni.

Esimesel päeval toimunud PSG programmis tuli Dina Akvareliga 26 paari hulgas neljandaks tulemusega 65,570%, Andreoga aga kaheksandaks. Tiina Kuusmann ja Stallone olid samas klassis 16ndad (61,360%).

Laupäeval võtsid Dina ja Royal Pokemon osa avatud M-klassist, kus võisteldi kolmevõistlusskeemis (CCI / CIC *** tase) ning saavutati 38 osaleja seas kõrge kolmas koht tulemusega 63,600%. Pühapäevases 7aastaste hobuste klassis pälvis Dina 19 paari seas 7. ja 8. koha vastavalt hobustega Royal Pokemon ja Andreo.

Tulemused leiate: https://kipa.ratsastus.fi/ Kansalliset > Kouluratsastus > Tampere Dressage Festival