Dina Ellermanni väga edukas nädalalõpp Zakrzowis

Kui Poolas Zakrzowis toimunud CDI3* reedesest päevast juba kirjutasime aegsasti, siis siiani on teieni jäänud toomata meie koolisõitjate tulemused laupäevast ja pühapäevast, mis olid samuti väga edukad Dinale.

Mõlemal päeval sai Poolas sarnaselt reedele kuulda Eesti hümni. Dina ja Royal Pokemon võitsid laupäeval kaheksa paari konkurentsis Inter I skeemi tulemusega 66,789 % ning samuti sama taseme vabakava, mis peeti pühapäeval. Laupäeval osales samas sõidus ka Tiina Kuusmann Stallonega, pälvides hindeks 59,789%, mis andis kuuenda koha. Dina ja Pokemoni küri tulemuseks kujunes 67,300 %, osa võttis viis paari. Sõitja sõnul ei olnud nad Pokemoniga enne sel tasemel võistelnud. Mõlemal päeval sai meie paar kõrgeimad hinded võistluse ainsalt 5* kohtunikult Thomas Langilt (AUT).

Viimasel päeval startis Dina ka Akvareliga ning seda Grand Prix vabakavas, kus lõpetas kolmandal kohal tulemusega 67,125%. Küris osales seitsa võistluspaari, sõidu võitis ukrainlanna Svetlana Kiseliova Parishil tulemusega 70,700%.

Tänaseks on meie koolisõitjad jõudnud järgmisesse Poola linna Radzionkowisse, kus stardivad eeloleval nädalalõpul samuti CDI3* võistlusel.

Zakrzowi tulemused leiate: http://www.kjlewada.pl/pliki/wyniki_25_04_2014.pdf (vahetage kuupäeva number lingis, et näha ka tulemusi 26. ja 27. aprillist)