Dina ja Akvarel hea skooriga Radzionkowi küri neljandad

Kaks nädalat Poolas veetnud Dina Ellermanni võistlused tipnesid Radzionkowi CDI3* küri neljanda kohaga.

1.-4. maini Radzionkowis toimunud 3 tärni võistlusel osales Dina hobustel Royal Pokemon ja Landy’s Akvarel. Kui Pokemonil nii edukas nädalalõpp ei olnud kui nädal varem Zakrzowis, siis Akvaga tehti pühapäeval suurepärane tulemus vabakavas – 69,175%.

Reedel osalesid Dina ja Akvarel GP-s, millest võttis osa tervelt 26 paari. Tulemusega 63,480% tuli meie paar tublile kuuendale kohale. Pühapäevases vabakavas ületasid nad oma isikliku rekordi, pälvides tulemusega 69,175% 9 paari konkurentsis neljanda koha, kusjuures kolmanda koha omanikuga mahtusid nad mõlemad 69% sisse. Mõlemad sõidud võitis Zakrzowiski võidutsenud Svetlana Kiseliova Parishil. „Paar pisiviga siiski oli sees, kuid muidu olen rõõmus ja rahul,“ sõnas sõitja, kes võistles Poolas uue küriga.

Pokemoniga startis Dina kolmel korral. Neljapäevases PSG klassis tuldi tulemusega 65.684% 17 startija seas 9. kohale, laupäeval Inter I skeemis 15 paari konkurentsis 8ndale kohale skooriga 63,657% ning pühapäeval tabas neid Inter I küris üks üllatus teise järel, kuna Pokemonile tundusid iga tähe taga kollid luuravat; tulemuseks 61,925% ning 13. koht.

„Me ei olnud üldse väljas veel võistelnud, ka Zakrzowi võistlus toimus maneežis, seega läksime kohe sees õue starti. Pokemon leidis seal kõik uudse ja kahtlase olevat, viimasel päeval ehmatasid teda isegi väiksed hobusekujukesed platsi nurgas. Rahvast oli eriti küri ajal väga palju, iga pausi ajal toimusid etteasted tantsijate jt artistide poolt, kes oma sädelevates kleitides samuti Pokule väga ei meeldinud,“ muigas Dina. „Esimestel päevadel oli ta isegi rahumeelsem, kuid eks ise tegin ka eksimusi. Vähemalt saime jälle ühe kogemuse juurde ja suvehooaeg alles ees. Kogu võistlus jättis väga hea mulje, oli hästi korraldatud ja osales palju riike, minuteada 17.“

Vikerraadios tehtud intervjuud Dinaga saate järelkuulata siit: http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2271831