Dina ja Akvarel osalesid nn. koolisõidu-simultaanis!

Eile lõunal peeti Helsingis takistussõidu kõrval ka uudne koolisõiduvõistlus nimega Dressage $ 10.000 Knock-Out, millest võttis nelja paari seas osa meie Dina Ellermann Landy’s Akvarelil.

Publikule oli knock-out võistlus tõeline meelelahutus. Sisuliselt toimus suure 10 000 dollarilise auhinnafondiga sõit sarnaselt takistussõidu simultaani põhimõttele. Takistussõitjad olidki naljatledes küsinud, kas võidab see, kes kiiremini oma elemendid ära sooritab, kuid tegelikkuses võisteldi etteantud lühiskeemis selliselt, et kaks paari olid korraga areenil ning sooritasid harjutusi kas väikse vahemaaga üksteise järel või peegelpildis.

Ehkki publikul oli lubatud maruliselt kaasa elada ning oma lemmikuid suure aplausiga toetada, panid lõppjärjestuse paika kohtunikud, kes sõnasid, et võistlus oli väga tasavägine. Kuna osales vaid neli paari, pääses esimestest voorudest kohe otse finaali, kuhu Dina kahjuks ei jõudnud, ehkki publiku toetus talle oli maruline. Võistluse võitis ka teised varasemad skeemid võitnud Mikaela Lindh.

Võistlust on ka võimalik järele vaadata siin: http://yle.fi/ohjelmat/2376859