Dohas algas Global Champions Touri finaal

Eile sai Katari pealinnas Dohas alguse Global Champions Tour`ja League finaal, kui juba eelnevalt on selge, et tuuri finaali pani kotti hollandlane Harrie Smolders, kelle kaasmaalane Maikel van der Vleuten võitis avapäeva põhisõidu.
 

Avapäeva põhisõiduks Dohas oli 150-155cm kõrguste takistustega ümberhüpetele peetud parkuur, mille põhiosa läks arvesse Global Champions League viimase etapi esimese osavõistlusena ja seda puhtusele ning kiirusele. Ümberhüpetele pääses suisa 17 paari, kuid reaalselt hüppama läks neist 9. Ülejäänud hoidsid oma hobuseid järgnevateks sõitudeks ja leppisid 10. auhinnalise koha jagamisega. Kiireima puhta sõidu tegi pärast Verona MK-etapivõitu jällegi Verdiga võistelnud Maikel van der Vleuten, kes veidi enam kui kümne sajandikuga edestas belglast Gregory Watheleti hobusega Forlap.


 
Liiga arvestuses juhivad viimast etappi rootslased Evelina Tovek ja Henrik von Eckermann vastavalt hobustega Castello ja Chacanno. Rootslased esindavad võistkonda nimega Mexico Amigos.

 

Otsustavad sõidud on kavas laupäeval, tulemused leiate aadressilt http://www.longinestiming.com/#!/equestrian/2017/1420/html/en/longinestiming/index.html