Draama Strzegomis: liider Hoy langes krossil välja, uueks liidriks Ingrid Klimke ja brittide koondis

Eile saime oma lugejaid teavitada Strzegomis EM-il koolisõidus uhke maailmarekordi (24.6 miinust) teinud sakslanna Bettina Hoy edust, kuid paraku langes Hoy konkurentsist, saamata krossilt tulemust ja uueks liidriks tõusis tema mitte vähem kuulus kaasmaalanna Ingrid Klimke.
 
Strzegomi krossi suutsid eilsel võistluspäeval nulliga läbida neli sportlast, kelle hulgas kaks sakslast. Ingrid Klimke ja Horseware Hale Bob tõusid puhta krossiga Bettina Hoy välja langemise järel liidriks ning jätkavad 30.30 miinusega. Puhtalt tuli krossi ka maailma edetabeli liider Michael Jung hobusega fischerRocana, neil on miinuseid teisena 32.80. Lisaks kahele sakslasele tuli krossi vigadeta ka britt Kristina Cook hobusega Billy The Red ja itaallane Pietro Roman hobusega Barraduff. Cook muide võitis tinglikult krossi, olles optimaalsele ajale lähimal.

 

Individiuaalselt läheb tänases takistussõidus korralikuks heitluseks, sest vahed ei ole suured. Kahe kõva sakslase Klimke ja Jungi vahe on 2.50 ehk alla "lati", kolmas on rootslanna Sara Algotsson Ostholt hobusega Reality 39, kellel miinuseid 35 ehk vahe Jungiga samuti alla ühe maha-ajamise. Kolm järgmist kohta on tihedalt brittide käes – Nicola Wilson 35.50, Gemma Tattersall 36.70 ja Kristina Cook 38.20.

 

Võistkondlikult tõusis Sakslaste ees liidriks Suurbritannia 113.90 miinusega, teiseks langes Saksamaa 123 miinusega ja kolmas on Rootsi 128.50 miinusega. Neljas Itaalia jääb juba kaugele, nende punktisumma on 177.50.

 

Tulemused ja info EM-i kohta leiate http://strzegom2017.pl/pl/


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23