Drammenist ja Zakrzowist Eestile reedel mitmeid auhinnalisi kohti

Eesti takistussõitjad jätkasid reedel kevadtuure Drammenis ja Magna Racinos, koolisõitjad startisid Poolas Zakrzowis. Norrast tuli meie takistussõitjatele mitmeid auhinnalisi kohti, Poolas saavutas Dina Ellermann võidu ja teise koha.

Kui takistussõitjate osalemistest rahvusvahelistel võistlustel kirjutasime juba eile, siis täna teavitame, et rahvusvahelisel tasemel võistlevad Poolas ka meie koolisõitjad Dina Ellermann ning Tiina Kuusmann. Zakrzowis peetakse CDI3* tasemega võistlust. Eile saavutas Dina Ellermann hobusega Royal Pokemon tulemusega 67.053% FEI Prix St. George programmis võidu, hobusega Landy`Akvarel aga Grand Prix programmis tulemusega 66.060% teise koha. Grand Prix võit läks tulemusega 67.220% Ukraina koolisõitjale Svetlana Kiseliovale hobusega Parish. Tiina Kuusmanni tulemuseks Stallonega jäi Prix St. Georges tasemel 61.158% ja kaheksas koht. Zakrzowi tulemused leiate aadressilt http://www.kjlewada.pl/pliki/wyniki_25_04_2014.pdf

Takistussõitja Katrin Pill ja Adolf esinesid Drammenis edukalt kõrgusel 130 cm, mis oli suure osavõtjate arvu tõttu kaheks jagatud. Sõidus, mille võitis norralanna Marlen Nyborg hobusega Venus II, saavutas Eesti paar neljanda koha. Eile alustasid Drammenis ka ponisõitjad, keda meilt esindab My Relander. My saavutas poniga Blackwoodland Rock kõrgusel 115 cm puhta sõiduga auhinnalise seitsmanda koha. Kaksikvõidu võtsid Rootsi ponisõitjad, kellest parim oli Estrid Jonsson ponil Munsboro Mourinho.

Sarnaselt ponidega tegid eile oma avastardi juuniorid, kelle hulgas võistleb väikeses ringis Meriel Isok hobusega Calina. Eile saavutati neljas koht 35 juuniorpaari hulgas. Juuniorite võit läks Norrasse Dorthe Margrethe Jorgensenile hobusel Stansfield. Kõik Drammeni tulemused leiate aadressilt http://www.horsepro.no/index.php?Site=ShowCompetitionList&eventId=9441

Austrias, Magna Racinos, võistlev Gunnar Klettenberg eile auhinnalistele kohtadele ei jõudnud. Magna Racino tulemused http://www.magnaracino.at/reitsport-eventdetails/events/14017.html.

Uudise lõppu lisame veel teabe, et mitmed meie kolmevõistlejadki on rahvusvahelises võistlustusel, osaletakse Poolas Sopotis tasemetel CIC1* ja CIC2*. Kolmevõistlejate saavutustest juba meie järgnevates uudistes.