Drewell ning Jäiser võtsid Leipzigis hooaja kolmanda voltižeerimise MK-etapivõidu

Lisaks neljarakendite ja takistussõidu MK-etappidele võtsid samal tasemel Leipzigis mõõtu ka voltižeerijad, kellest nii sakslane Jannis Drewell kui sveitslanna Simone Jäiser võtsid hooaja kolmanda etapivõidu.

Leipzigi etapp oli Saksamaa voltižeerijatele edukas. Meeste arvestuses kuulus korraldavale riigile suisa neli esimest kohta. Kui valitsev Euroopa ,meister, 24aastane Jannis Drewell saavutas tulemuse 8.969, siis teisena lõpetas tulemusega 8.585 Erik Oese, kolmas oli Daniel Kaiser tulemusega 8.386.

Naiste arvestuses oli teistest arvestatavalt üle oma hooaja kolmanda etapivõidu saavutanud šveitslanna Simone Jäiser, kes skooris 8.947. Teisena lõpetas sakslanna Kristina Boe, kolmas oli tema kaasmaalanna Corinna Knauf. Tulemused olid vastavalt 8.263 ja 7.975.

Pas de Deux programmi parimad olid jällegi sakslased, Pia Engelberty ja Torben Jacobs, kes jätsid teiseks Itaalia paari Erika di Forti-Lorenzo Lupaccini, kolmas koht kuulus sarnaselt esikohaga Saksamaale, selle saavutasid Joline Essenberg-Engels ja Timo Gerdes.

Voltižeerimise MK-etapid on sellega lõppenud, kuid üllatuslikult ei ole teada finaali toimumise aeg ja koht. FEI andmetel selgub see alanud nädalal.