Ebaõnn murtud: Klettenberg ja L.B. Carnaval La Silla võitsid Longines Rankingu sõidu

Varssavi kolmanda võistluspäeva lõunaks lõppes eestlaste ebaõnn. Keskmise ringi finaaliks olnud 145 cm kõrguste takistustega ümberhüpetele peetud parkuuris pääsesid ümberhüpetele nii Klettenberg ja L.B. Carnaval La Silla kui Tiit Kivisild ja Corsica, Klettenberg võitis.

Longines Ranking punkte andvasse auhinnarahaga sõitu kvalifitseerusid kahe eelmise päeva tulemuste alusel 45 võistluspaari, kellest põhiraja läbisid puhtalt 11. Rõõmuga saame tõdeda, et kaks päeva meie sportlasi saatnud ebaõnn sai lõpuks otsa. Kiireimad vigadeta ümberhüpped tegid Gunnar Klettenberg ja L.B. Carnaval La Silla. Viimasena ümberhüpetel startinud Kivisild ja kaheksa aastane Corsica tegid rahuliku ja

kindla peale sõidu, mis Klettenbergist kuus sekundit aeglasema tulemusega andis kõrge auhinnalise viienda koha.

Teisena lõpetas Keskmise Ringi finaali poolakas Andrzej Gloskowski hobusel Cros, kolmandana leedukas Andrius Petrovas hobusel Zuko S. Täna õhtul on kavas teinegi Longines Rankingu sõit – Tabel C Speed & Music kõrgusel 145 cm. Meie sportlastest on stardijärjekorda kantud Kivisild ja Calina, Klettenberg ja Lance S ning Raag ja Axel du Beaumont.