Ebbe- Liisa Sõnajalg jätkab tiitlikaitsmise kursil

Takistussõitjate meistriks pürgijate esimene katsumus on läbitud. Tiitlikaitsja Ebbe-Liisa Sõnajalg ning rahvaküsitluses võitjateks ennustatud Andrus Kallaste ja Andres Udeküll jätkavad võidukursil.

Esimene võistluspäev Ruilas on möödunud. Seenioride arvestuses võitis esimese osavõistluse Andrus Kallaste(Pärnumaa) hobusel Opaal. Teise kohaga lõpetas Andres Udeküll (Parkuur) Ex Caliburil ja kolmas oli Andres Treve (Black Stallion) Sandokanil, kuid seda vaid sõidu lõikes. Treve oli meistrivõistluste arvestuseks valinud Ra, kellega koguti neli karistuspunkti. Neljandaks tuli praegune meisterpaar Ebbe- Liisa Sõnajalg(Saaremaa) ja Trooja,kes lähevad homsele teisele osavõistlusele samuti karistuspunktideta. Viiendaks asetus Marin Varblane (THK) ja Toronto S, kes jätkavad ühe karistuspunktiga.

Kätlin Sehver ja Lord Leu Autor: Jessica Raide

Noorte arvestuses oli võidukas Kätlin Sehver (Ruila Tall) hobusel Lord Leu. Teiseks tuldi Liis Danelson (Ruila tall) ja Empire, kolmanda tulemuse said Kullo Kender (Tartumaa) ja San Antonio. Kõigi tulemuseks oli null karistuspunkti.

Homme hommikul jätkavad nii noored kui täiskasvanud kahevooruliste parkuuridega kõrgustel 130 cm ja 140 cm. Meistrid selguvad keskpäevaks.

Päeva esimes pooles toimunud ponide sõidus võitsid Linda Randpere (Ruila Tall) ja Okey. Avatud 100cm sõidus tulid esimeseks Theresa Dee Torjus(Tallinn) ja Lakay. Järgnenud parkuuris kõrgusega 110cm platseerusid esimesele kohale Paul Argus (Tondi) ja Stacandra, 120 cm Liis Danelson (Ruila Tall) ja Empire.