Ecu Halloweeni põhisõidu parim oli Kristi Kõiv

Kristi Kõiv ja Glamorous Girl. © Photo: Mari Ann Selge / selge.smugmug.com

1. novembril toimus Ecu Tallides Tartumaal Halloweeni takistussõiduvõistlus, päeva jooksul selgitati parimad kolmes parkuuris kõrgustel 70-110 cm. Võistluse põhisõidus olid parimad Kristi Kõiv ja Glamorous Girl.

70 cm parkuuris hüpati puhtusele-kiirusele, võistlustules oli üheksateist paari. Vigadeta soorituse tegid kolmteist paari, kiireima ajaga noppisid esikoha Oskar Muul (Nõo RK) ja väikeponi Tarapita, teise tulemuse sõitsid Pille Toom (Tartu Kalevi RK) ja Orhidee, kolmandad olid Emily Talvik (Nõo RK) ja Rose.

Puhtusele-kiirusee hüpati ka 90 cm rajal, kus tehti kakskümmend kolm starti. Võidu noppisid Maria-Heleen Tääkre (Järvamaa RSK) ja Parys, teise koha väärilise esituse tegid Elina Ilusk (Järvamaa RSK) ja Bignam, kolmandale kohale platseerusid Grete-Liis Lepp (Liivimaa RK) ja Charlene.

Halloweeni võistluse põhisõiduks oli 100/110 cm handicap kahefaasiline parkuur. Kahekümne osaleja seast lõpetas raja vigadeta viis paari. Võidukad olid Kristi Kõiv (Viljandimaa RSK) ja Glamorous Girl, napilt teiseks jäid Anna-Liisa Raudsepp (Järvamaa RSK) ja Latvis, kolmanda tulemuse sõitsid välja eelmises sõidus samuti kolmandad olnud Grete-Liis Lepp (Liivimaa RK) ja Charlene.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/9093/TS_Ecu_01.11.20.pdf?1604287788