Ecu Sisederby võitis Katriin Sild

Ecu Sisederby võitja. Foto: erakogu

10. oktoobril toimus Tartumaal Ecu sisederby. Võistluspäeva jooksul võeti mõõtu neljas klassis kõrgustel 70-110 cm, 70 cm parkuur oli üles seatud ilma krossi takistusteta. Põhisõidus kõrgusel 110cm tegid konkurentidele silmad ette Katriin Sild ja Armstrong.

Kolmkümmend kolm paari osales päeva esimeses parkuuris kõrgusel 70 cm, vigadeta sooritusi oli kakskümmend kaks. Kiireima sõiduga noppisid võidu Alisa Veepalu (Massu RK) ja Wild Wiltons, teise tulemuse said kirja Triina Daniel (Liivimaa RK) ja A Milly. Kolmanda koha sõitsid välja Emiilie Kalde (Tartu Ratsakool) ja Beauty Tooma.

90 cm puhtus-kiirus parkuuris võttis kaksikvõidu Elina Ilusk (Järvamaa RSK) hobustega Bignam ja Ellux. Kolmanda koha sõitsis välja Maria-Heleen Tääkre (Järvamaa RSK) hobusega Parys.

100 cm puhtus-kiirus sõidus osales neliteist paari, eksimusteta lõpetas neist kuus. Sõidu võidu ja ka kolmanda koha sõitis välja Birgit Adler (Valgeranna RSK) vastavalt hobustega Tesko ja Domingo. Teise koha väärilise esituse tegid Ervi Kaasiku (Nõo RK) ja Cendoria S.

Põhisõit toimus ümberhüpetele kõrgusel 110 cm. Põhisõidu võitjale oli välja pandud rändkarikas, mille võitja saab endale üheks aastaks. Rändkarikat asus püüdma üheksa paari, neist neli pääses ka ümberhüpetele. Võidu väärilise sõidu tegid Katriin Sild (Nõo RK) ja Armstrong, teise tulemuse said kirja ka eelmises sõidus teisel kohal olnud Ervi Kaasiku (Nõo RK) ja Cendoria S, kolmanda tulemuse sõitsid Kärol Valvik (Nõo RK) ja Grenardi.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/9055/TS_Ecu_10.10.20.pdf?1602481852