Ecu Sisederbyil noppisid Erkki Hõim ja Cadmium kaks võitu

Erkki Hõim ja Cadmium võitsid teist aastat järjest Ecu Sisederby. Foto: Gerly Kangur

9.märtsil toimus Ecu Tallides sisederby. Võisteldi kolmes erinevas parkuuris kõrgustel 90-110 cm. Erkki Hõim (Märjamaa SK) ja Cadmium noppisid võidu koguni kahes parkuuris.

Puhtus-kiirus 90 cm derbyl osales 30 paari. kusjuures koguni kuusteist läbis raja vigadeta. Võidu noppisid kiire ajaga Triinu Riisberg (Tartu RK) ja Weenus S, teised olid Gretlyn Koppel (Nõo RSK) ja Verson ning kolmanda koha noppisid Hanna Kristin Ojaveer (Tondi RSK) ja Fellier.

Kakskümmend viis paari osales ümberhüpetele peetud 100 cm derbyl. Nii põhiparkuuri, kui ka ümberhüpped läbis vigadeta kuus paari. Üle kahe sekundilise eduga konkurentide ees noppisid võidu Erkki Hõim (Märjamaa SK) ja Cadmium, teised olid Berit Truuts (Liivimaa RK) ja Adria. Kolmanda positsiooni hõivasid eelmise parkuuri teise koha omanikud Gretlyn Koppel (Nõo RSK) ja Verson.

Sarnaselt eelmisele sõidule peeti ka 110 cm derby ümberhüpetele. Põhiparkuuri lõpetasid vigadeta täpselt pooled startinutest. Ümberhüpetel oli vigadeta sooritusi kolm. Kõige kiiremad olid ka eelmises parkuuris võidu noppinud Erkki Hõim (Märjamaa SK) ja Cadmium, teise koha said Ariel Hiir (Nõo RSK) ja Painted Lady. Kolmandaks platseerusid Doris Mänd (ESHKS) ja Big Girl.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/6889/TS_Ecu_09.03.19.pdf?1552282727