Edukas nädalavahetus Margareth Eiknerile ja Paul Argusele

Eelmise nädala reedel anti avastart Michalowice CSI2* võistlusele. Võistluse kulminatsiooniks oli viimasel võistluspäeval peetud 145 cm kõrgune GP, mille raames sai koguda ka Longines Rankingu (LR) punkte.

Kohe esimesel päeval alustas hästi Paul-Richard Argus  Jay-Z Beel, saavutades 145 cm suure ringi puhtus-kiirus parkuuris kõrge teise koha. Auhinnalisele 12.kohale tuli 140 cm klassis  My Relander ja Ipsylon ja 5.kohale 110 cm sõidus Agnes Podgarelov hobusel Contigo Bay.

Laupäeval tuli auhinnaline 7. koht CSI1* 120 cm parkuurist Agnes Podgarelovile ja Contigo Bayle. Sama paar saavutas lisaks teise koha pühapäevases 115 cm sõidus.

Pühapäevases Grand Prix sõidus startisid kokku 47 võistluspaari, nende hulgas Eesti ratsutajad My Relander Experdil, Erik Aedviir hobusel Cahir N ning Paul-Richard Argus Freedomil ja Jay-Z Beel. Ümberhüpetele pääsesid 16 paari ja nende hugas ka Paul-Richard Argus hobusel Jay-Z Bee. Meie paar läbis ümberhüpped samuti vigadeta ja tuli kokkuvõttes  kõrgele kuuendale kohale. Sõidu võit läks leedulasele Matas Petraitisele hobusel Goldcoast VDL.

Margareth Eikner võidukas Belgias Sentower Park võistlusel.

Eelmisel neljapäeval alustasid Belgias võistlemist mitmed Eesti ratsasportlased ja esimesel päeval saavutas nooruke Lenna-Loore Sillandi hobusel Quick Boy RP CSI1* 110 cm klassis teise koha.

Reedene päev kujunes Eestile väga edukaks, Margareth Eikner ja Nikita du Roton olid võidukad CSI1* 130 cm parkuuris. Samas klassis saavutas kolmanda koha Stanislav Teder hobusel Funky Blue. Päev jätkus CSI1* 120 cm sõiduga, kus auhinnalisele 4.kohale tuli Lisanna Lepmets Simonel, 9.koht kuulus Margareth Eiknerile hobusel Penny Lane van T&L ja 12.kohale tuli Lenna Loore Sillandi hobusel Quick Boy RP.

Laupäeval jätkasid  Margareth ja Nikita du Roton taas võidulainel, nad olid võitmatud CSI1* 130 cm sõidus. Lisaks tegi Margareth hobusel Luigi van de Kornelishoeve suurepärase puhta soorituse CSI3* 145 cm Longines Ranking klassis ja tuli kõrges konkurentsi auhinnalisele 17.kohale.

Pühapäeval lisandusid auhinnalised kohad CSI1* 125 cm parkuurist, kus Lisanna Lepmets ja Simone saavutasid teise koha, Margareth Eikner ja Penny Lane van T&L kolmanda koha ning Lenna Loore Sillandi ja Quick Boy RP 8.koha.