Edward Gal võttis MK Taani etapil veenva võidu Cornelisseni ja Werthi ees

Kohtunikud olid eile päeval helded, kui jagasid MK lääne liiga esimesel etapil koolisõidus kõrgeid punkte väga mitmele paarile. Veenva võidu võtsid Edward Gal ja Glock’s Undercover tulemusega 88,625 %.

Vabakavas näitasid Gal ja iga võistlusega aina kõrgemale pürgiv Undercover väga häid piruette ning piaffeed-passaaži, mis tõid hinnetelehtedele nii mõnedki kümned. Hobuse nõrgaks kohaks on endiselt pikendatud traav ning samm. Taani kohtunikult Kurt Christensenilt sai paar artistlikkuse eest hindeks koguni 94 % ning tulemusega 88,625 % võttis hollandlane kindla võidu kaasmaalase Adelinde Cornelisseni ees, kes suutis Parzivaliga välja võluda 84,300 %. Jerich Parzivali piaffee ning jalavahetused olid tuntud headuses, nõrgimaid hindeid pälviti pikendatud sammu eest.

Napilt suutis end eile kolmandaks võidelda ning samuti 80% künnise ületada Isabell Werth, kelle Don Johnson ei ole kindlasti tema parim hobune, kuid 80,275 % olid piisavad, et edestada GPs kolmandaks jõudnud Ulla Salzgeberit Herzruf’s Erbel, kes võttis skooriga 79,400 % neljanda koha Hans Peter Minderhoudi ja Glock’s Flirti ees (77,425 %).

Lääne-Euroopa liiga on nüüd hoo sisse saanud ning järgmine etapp seisab ees oktoobri viimasel nädalal Lyonis. Odense tulemused leiate http://live.worldcup-odense.dk/#20