Eeloleval nädalalõpul asuvad võistlustulle rakendisportlased, koolisõitjad ja takistussõitjad

Nädalalõpp on osade sportlaste jaoks juba alanud. Lisaks mitmetele takistussõitjatele, kes juba tänasest Lätis Incuklansis võistlustulle asuvad, leiame mitmeid kodumaiseidki võistlusi, mida järgneval kahel päeval vaatama minna.

Rakendisportlaste jaoks toimub laupäeval karikasarja neljas etapp, mis seekord peetakse Ida-Virumaal Otsa talus. Pärast seda katsumust on neile jäänud veel viimane etapp, mis peetakse 11. augustil Hanila vallas, Läänemaal.

Koolisõitjatele peetakse laupäeval ja pühapäeval A-st R tasemeni võistlus nimega Perila Koolisõit, mis mõistagi toimub Harjumaal asuvates Perila tallides.

Nagu ikka, on populaarseim ala takistussõit, milles toimuvaid võistlusi on nädalavahetusel kodumaal kokku neli. Lääne-Virumaal antakse laupäeval ligi 120 starti Vao Karika nimelisel võistlusel. Liivimaa RK Suvise Karikasarja III etapp peetakse Saksa talus Tartumaal. Tartumaale jagub veel teinegi takistussõiduvõistlus, milleks on Kilgi Tallides peetav Tartumaa Noorte Suvekarika II etapp & Kilgi Suvi 2012. Saaremaal Paikülas leiab aga aset Saarte Avatud Karikavõistluste V etapp. Ning nagu eelpool mainitud, on mitmeid takistussõitjad juba võistlustules Lätis Incukalnsis, kus toimub Baltic Open nimeline võistlus.