Eeloleval nädalavahetusel kodumaal kolm võistlust, Euroopas jätkuvad MK-sarjad

Vaikne aastavahetuse periood võistlustes on möödumas. Algaval nädalavahetusel leiame kodumaisest ERL-i kalenderplaanist suisa kolm võistlust, Euroopas jätkuvad Maailmakarika etapid.

Rääkides kodumaistest võistlustest, siis tervelt kaks nendest saab toimuma Harjumaal ning üks Tartumaal. Laupäeval peetakse Veskimetsas Tallinna Ratsaspordiklubi Harrastajate Karikasarja esimene etapp, kus hüpatakse kõrgustel 85 cm ja 100 cm. ERL-i kalenderplaani võistlusele eelneb kalenderplaani väline, kus takistuste kõrgusteks 60 cm ja 70 cm. Sama ajal, kui harrastajad võtavad mõõtu Veskimetsas, kogunevad sportlased Niitväljale, kus Niitvälja Sisevõistluse nime kandval mõõduvõtmisel hüpatakse kõrgustel 105 cm, 115 cm ja 125 cm. Tartumaal Luunjas seevastu jätkub pühapäeval Tartumaa Talvekarikas oma kolmanda etapiga.

Euroopas peetakse algaval nädalavahetusel MK-etapid Saksamaal Leipzigis ja Madalmaade pealinnas Amsterdamis. Kui Leipzigis kogunevad paremad takistussõitjad, voltižeerijad ning neljarakendite kutsarid, siis Amsterdamis on põhialaks koolisõit. Põnevaid starte ja kaasaelamist saab olema küllaga. Kõikidel võistlustel hoiame meiegi oma silma peal.