Eesti kolmevõistlejad naasesid Leedu avatud meistrivõistlustelt kolme esikohaga

Lisaks takistussõitjatele võistlesid möödunud nädalavahetusel Leedus ka Eesti kolmevõistlejad, kes andsid tooni Leedu avatud meistrivõistlustel, kui naasesid kolme esikoha ning arvukate muude auhinnaliste kohtadega.

 

Leedu avatud meistrivõistluste põhiklassiks oli CNC1*, kus osalenud seitsmest võistluspaarist olid suisa kuus eestlased. Parima tulemusega lõpetas Ervi Kaasiku hobusega Candoria S53.3 miinuse juures, mis oli nende koolisõidu tulemuseks. Kui teine koht kuulus Leedu kolmevõistleja Ruta Undzenaitele, siis kolmas oli Katriin Sild hobusega Aspirin.

 

Tasemel CNC100 võeti Eestile kolmikvõit. Tulemusega 60.0 miinust võitis Olga Kopõtova hobusega Eliumi, teine oli Teisi Unt hobusega Ellux ja kolmas Anna-Liisa Raudsepp hobusega Bignam. Tasemel CNC90 võitis Maria kangur hobusega Al Pacino, nende tulemuseks oli koolisõidus kogutud 45.5 miinust.

 

 


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23