Eesti kolmevõistlejad osalesid Keraval Põhjamaade Meistrivõistlustel

Möödunud nädalavahetusel peeti Soomes Keraval CIC2* ja CIC1* rahvusvahelise võistluse raames tänavused Põhjamaade Meistrivõistlused kolmevõistluses täiskasvanutele ja noortele, kus osalesid ka Eesti sportlased.

 

 

CIC1*, mille raames oli ka juunioride ja noorte arvestus, startis 26 paari. Kross oli väga raske nii tehniliselt kui füüsiliselt, mis kajastus ka

tulemustes: nulliga lõpetas ainult 2 paari; 5 langesid välja, 5 paari tegid vähemalt ühe tõrke ja 14 paari said normiaja ületamise eest miinuspunkte. Takistussõidus tegid puhta sõidu ainult 2 paari. Kokku lõpetas võistluse 18 paari. Eesti parimad olid Dagmar Ainsoo ja Trevor (treener Aldo Kanepi), kes lõpetasid üldarvestuses 13. ning juunioride ja noorte arvestuses 10.kohal. Mõlemale oli see esimene võistlus nii kõrgel tasemel ja hoolimata täielikult ebaõnnestunud maneežisõidust on seda suurem heameel ilma vigadeta läbitud krossi üle.

Ervi Kaasiku ja Cendoria olid 17. ja meie teine juunioride ja noorte arvestuse paar Anna-Liisa Raudsepp ja Bingor üldarvestuses 18. ning

juunioride ja noorte arvestuses 12. kohal. 

CIC** startis 12 paari, lõpetas 7, neist mitte keegi ei saanud puhast tulemust ei krossis ega takistussõidus. Paraku ei lõpetanud ka ainsa eestlasena startinud Vilvi Laanet.

 

Kõik Kerava kolmevõistluse tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/10401