Eesti meistrid takistussõidus on Andres Treve ja Kätlin Sehver

Käesoleval nädalavahetusel Ruilas peetud takistussõidu Eesti meistrivõistlustel tuli seenioride arvestuses esikohale Andres Treve hobusel Ra ning noorte klassis Kätlin Sehver ratsul Lord Leu.

Seenioride arvestuses võitis hõbemedali mullune meister Ebbe-Liisa Sõnajalg Troojal ning pronksi Andrus Kallaste Opaalil. Viimane sõitis enamiku 140-sentimeetrise parkuuri esimesest voorust ilma ühe jaluseta, tehes sellega omamoodi Eesti meistrivõistluste ajalugu. Värske meister Andres Treve saavutas EMV teise osavõistluse sõidus väljaspool EMV arvestust hobusel Sandokan ka teise koha, samas sõidus tulid kolmandaks Margit Mägi ja Rising Sun.

Andres Treve ja Ra Autor Grete Kletteneberg

Noorte meistrivõistlustel saavutas Kätlin Sehveri järel teise koha Tartu ratsaspordiklubi esindaja Kullo Kender hobusel San Antonio, pronksmedal läks Kertu Klettenbergile ratsul Pia Diam.

Kätlin Sehver ja Lord Leu Autor: Grete Klettenberg

Nii seenioride kui noorte klassi Eesti meistrid selgitati välja kahepäevase võistluse raames, millest esimesel päeval toimus esimene ja teisel päeval teine osavõistlus. Mõlema päeva punktid liideti, mille tulemusena selgusid võistluste koondtulemused ning meistritiitlite omanikud.

Täpsemate tulemustega saab peagi tutvuda Hobumaailm.ee võistluskalendriabil.

Kokku anti kahepäevaste võistluste raames 308 starti. Omavahel võtsid mõõtu 85 sportlast 134 hobusel. Eesti meistrivõistluste arvestuses võistles 11 seenioride ning 15 noorte klassi sportlast.