Eesti meistriks poniklassi kolmevõistluses tulid Maria Sein ja Ottomar

Möödunud nädalavahetusel peeti Tartumaal Ecu tallides tänavused meistrivõistlused poniklassi kolmevõistluses, kust lahkusid kuldmedaliga Maria Sein (Tondi) ja Ottomar.

Maria Sein ja Ottomar alustasid võistlust teise tulemusega koolisõidus, kuid puhas takistussõit ja kross tõstsid nad võitjaks, kui takistussõidujärgsed liidrid Kirkke Eliise Põldsalu (Tondi) ja Hetty lõpetasid krossi 20 karistuspunktiga tõrke eest. Võitja tulemuseks oli 53.3 miinuspunkti. Hõbemedali teenisid tulemusega 60.7 Kaia Loviisa Kink (Tondi) ja Mahdi F, pronks kuulus Nora Kurikile (Simon) poniga Gogo Demon. Nende tulemuseks arvestati 69.8. Ponide kolmevõistluse tasemeks oli kerge 90 – skeem A12, takistussõit 95 cm ja kross 90 cm.

Ponidega samal tasemel peeti võistlus ka avatud klassile, kus osales 19 paari. 52.7 punktiga saavutasid võidu Erkki Hõim (Märjamaa) ja Onyx. Teist kohta väärinud tulemusega lõpetasid Tiina Hlevnjuk (Nõo) ja Roberta, kolmanda kohaga lõpetasid Dagmar Ainsoo (Liivimaa) ja Trevor.

19 võistluspaari võttis mõõtu samuti Ecu tallides läbi viidud tasemel Kerge 70. Sel tasemel lõpetasid võidukalt Laura Liivamägi (Black Stallion) ja Pasadoble, kellele järgnesid teisena Carmen Raun (Simon) ja Karl XII ning Juula Reinumägi 8Tartumaa) ja Eisrevue.

Ecu tallide tulemused leiate aadressilt http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=7&y=2014&id=1447