Eesti Ratsaspordi Liit avas uue portaali www.tuleratsutama.com

Portaal on mõeldud eeskätt ratsaspordi populariseerimiseks ja selle harrastamise võimaluste tutvustamiseks. Lisaks leiate infot Rohelise Kaardi programmi ning järgusüsteemi kohta.

Tahaksime, et sellest kujuneks omamoodi teejuht Eesti ratsaspordimaastikul, mis aitab uustulnukatel leida oma elukohale lähim ja sobivam koht, kus tegeletakse ratsutamise algõppega, ning samas aitab edasijõudnumatel leida sobiva valitud spetsialiseerumisega talli ja treeneri. Samuti leiate sealt praegu alles koostamisel oleva Eesti hobuteenuste kataloogi ning vajalikke algteadmisi hobustega seotud ohutusnõuetest, hobuste tervise meelespea jne, jne.

Portaal tutvustab ka uut ratsutamise algõpet toetavat Rohelise Kaardi (RK) programmi ning näitab ära, mis osa on RK programmis tallidel, treeneritel ja klubidel. Samuti leiab sealt infot ERL eelmisel aastal sisse seatud järgusüsteemi kohta – see on tähtis teave nii ratsutajatele kui treeneritele.

Lehel tallide ja treenerite otsingus ära toodud tallide ja treenerite tutvustused on koostatud online-küsimustike põhjal ning eelmisel hooajal treenerite poolt täidetud vastavate CV-de põhjal. Saatsime palve nende küsimustike täitmiseks laiali meili teel juba jaanuari lõpus, samuti oleme seda kuulutanud nii ERL kui Hobumaailma lehel.

Kui soovite selles nimekirjas kas treenerina või tallina osaleda, siis palun täitke ära vastavad küsimustikud:

Tall: http://www.eformular.com/ewyn/tallrk.html

Treener: http://www.eformular.com/ewyn/treeneriterk.html

Samuti ootame kindlasti ka puuduvaid pilte treeneritest ja tallidest meiliaadressil eva-maria.vw [at] sympatico.ca

Kui leiate end või oma talli puudutavate andmete hulgas (ja ka mujal) vigu, palun teatage sellest meile, et saaksime need parandada. Mida sooviksite veel sellel lehel näha? Igasugune konstruktiivne vastukaja on alati oodatud!

Rohkem infot saate uuelt kodulehelt http://tuleratsutama.com. Nutitelefoniga surfajatele on lehest olemas ka mobiilile kohandatud versioon.

Eesti Ratsaspordi Liit