Eesti takistussõitjad tegid Soomes häid tulemusi

Lõppenud nädalavahetusel võistlesid mitmed Eesti takistussõitjad Soomes Ypäjäl Horze Autumn Show’l, kust naasesid mitmete kenade tulemustega. Toome siinkohal parimad välja.

Pühapäeval tulid meetrises poniparkuuris esikohale Monika Varter ja Jalica Van Blommerschot, edestades puhta sõiduga 31 konkurenti. Teise koha aega löödi koguni nelja sekundiga. Samas sõidus lõpetas 4 karistuspunktiga Maarja Lutsokert ponil Golden Power, kuid paraku selle tulemusega auhinnalisele kohale ei jõudnud.

Samuti poniklassis võistelnud Anett Pajur ja Macho ning Saskia Maripuu ja Mariana lõpetasid laupäevase 90 cm parkuuri vigadeta ning esikoht läks jagamisele 7 nulliga sõitja vahel. Kokku osales selles parkuuris 15 paari. Maripuu tegi kena 4 kp-ga sõidu ka meetris, kus tulemuseks jäi siiski 16. koht 36 osaleja seas.

Laupäeval juunioridele peetud 120 cm kõrguses sõidus tegid veatu soorituse Ketlin Ramjalg ja Qatimini Des Vergers Z, kes jõudsid selle tulemusega kõrgele 3ndale kohale 42 osaleja seas.

Samal kõrgusel olid avatud klassis samuti kolmandal kohal Andrus Kallaste ja Ilsonne V Barellhof, kes tegid nulliringi 55 osaleja konkurentsis.

Pühapäeval tulid meile 120 cm kõrguselt samuti head tulemused, kui My Relander ja BlackwoodLand Rock (0 kp) võtsid 30 paari konkurentsis teise ning Helen Rätsepp ja Calderon (4 kp) viienda koha.