Eesti takistussõitjad võistlesid nädalavahetusel Soomes

Möödunud nädalavahetusel peeti Soomes mitmeid kõrgete auhinnafondidega takistussõiduvõistluseid, eestlased osalesid võistlustel Salos ja Savonlinnas.

Salo võistlusel oli võidukas Paul Argus, kes osutus parimaks pühapäeval hobusega Cinta kõrgusel 130cm, olles samas sõidus neljas hobusega Banderas B. Samal kõrgusel oli Argus võidukas hobusega Caesar reedel. Laupäevasest võistluspäevast tuli kolmas koht hobusega Opaal kõrgusel 135cm. Võistlusel osales ka Andrus Kallaste, kes oli meestele avatud 120cm sõidus teine hobusega Ilsonne V Bareelhof, kui kolmanda koha saavutas samas sõidus Argus Cintaga. Salo 145cm kõrguse Grand Prix võitis Janna Jensen hobusega Calbay, eetlased auhindadele ei jõudnud.

Savonlinnas võistlesid eestlastest Kullo Kender ja Anni Kaljund. Põhisõiduks oli 130cm kõrgune Ooperimängude sõit, mille peaauhinnaks sõiduauto. Selles sõidus oli Kender kolmas hobusega LRK Artas ja neljas hobusega LRK Astrid L. Reedeses 130cm sõidus oli Anni Kaljund hobusega Csenia kaheksandal auhinnalisel kohal.

Savonlinna tulemused leiate http://online.equipe.com/sv/competitions/17014,

Salo tulemused http://online.equipe.com/sv/competitions/17015