Eesti takistussõitjad võistlevad sel nädalavahetusel Austrias ja Norras

Eesti takistussõitjaid leiab sel nädalavahetusel rahvusvahelistelt võistlustelt, kus Austrias võistleb Gunnar Klettenberg, Norras Katrin Pill ja Margit Mägi.

Mõlemas paigas on kavas kevadtuurid, Norra tuur toimub Drammenis, Austria tuur Viini lähistel Magna Racinos. Gunnar Klettenbergi senine parim tulemus Magna Racinos kolmapäeval alanud CSI2* tasemega võistluselt on kolmapäevane kolmas koht hobusega Gloria PKZ kõrgusel 130 cm. Võit läks selles sõidus briti takistussõitjale Keith Shorele hobusega Zegreanne Z. Märkimist väärib kindlasti ka Klettenbergi eile 145 cm kõrguses parkuuris hobusega Lance S tehtud puhas sooritus, mis andis 17. koha. Selle sõidu parimaks osutus sakslane Andreas Brenner hobusega Cronos 17. Lisaks nimetatud hobusetele, on Klettenbergil veel kaasas 7aastane Traffic ning Replique D Honvault.

Drammenis jõudsid eile auhinnalistele kohtadele nii Katrin Pill kui Margit Mägi. Katrin saavutas hobusega Adolf 11. koha kõrgusel 130 cm ning hobusega Roos üheksanda koha kõrgusel 135 cm. Margit seevastu oli viies noorhobusega Careiro kõrgusel 120 cm.

Muide, Poolas võistlevad samal ajal nii meie koolisõitjad (Zakrzow) kui kolmevõistlejad (Sopot). Anname jooksvalt ka nende tulemustest teada.

Drammeni tulemused on leitavad aadressilt http://www.horsepro.no/index.php?Site=ShowCompetitionList&eventId=9441, Magna Racino aadressilt http://www.magnaracino.at/reitsport-eventdetails/events/14017.html