Eesti takistussõitjatele tuli mitmeid rahvusvahelisi auhinnalisi kohti

Nagu eelnevates uudistes oleme kajastanud, võistlesid meie takistussõitjad mitmetel rahvusvahelistel võistlustel, kust kogusid lisaks kajastatutele veel mitmeid auhinnalisi kohti.

Hanno Ellermann võistles Sloveenias Celjes, kus sealse Rahvuste Karika raames viidi eile läbi Kesk-Euroopa liiga uue hooaja esimene MK-etapp. Kuni 160 cm kõrguste takistustega parkuuris oli vaid üks puhas sooritus, mille tegi tšehhitar Zuzana Zelinkova hobusel Lukas Ninja, teisel kohal lõpetas nelja karistuspunktiga leedukas Andrius Petrovas hobusega Complimento. Hanno Ellermann ja Eldorado vd Zeshoek TN kogusid viis karistuspunkti ja lõpetasid nii 11. auhinnalisel kohal. Sama kohaga oli võistluspaar lõpetanud laupäevases 145 cm kõrguses Longines Ranking sõidus. Laupäeval oli tulemuseks vigadeta sõit. Lisaks saavutas Ellermann pühapäeval peetud noorhobuste finaalis hobusega Dakar TN neljanda koha. Celje võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.sportergebnisse.at/

Drammeni võistlusel tegi häid sooritusi poniratsanik My Relander, kes poniga Blackwoodland Rock saavutas lisaks reedeses 120 cm sõidus saavutatud kolmandale kohale oli laupäeval kõrgusel 125 cm auhinnalisel seitsmendal kohal ning pühapäeval kõrgusel 130 cm peetud ponide Grand Prix`s auhinnalisel 10. kohal. Laupäevases juuniorite 135 cm sõidus jõudsid puhta sõiduga auhinnalisele kümnendale kohale Linda Randpere ja Konstantinos KS. Margit Mägi ja Artas saavutasid laupäevases 140 cm sõidus auhinnalise 13. koha, pühapäeval olid 125 cm parkuuris auhinnalisel seitsmendal positsioonil Katrin Pill ja Carlotta. Drammeni tulemused leiate aadressilt http://www.horsepro.no/index.php?Site=ShowCompetitionList&eventId=9441

Austrias võistelnud Gunnar Klettenbergi senistele auhinnalistele kohtadele lisandus eiles 135 cm sõidus hobusega Gloria PKZ saavutatud 14. koht. Lätis võistelnud Andres Udeküll võitis hobusega Sir Sirius 120 cm sõidu, kus oli auhinnalisel kuuendal kohal hobusega Henrietta. Austria tulemused leiate aadressilt http://www.magnaracino.at/, Läti karikavõistluste avaetapi tulemused http://www.leflatvia.lv/web/?id=414269