Eestlased jätkasid Venemaal võistlemist ning mitmeid häid kohti saavutati ka täna.

Urmas Raag ja Carlos, kes tulid päeva põhisõidus teiseks. Foto: Mari Ann Selge

Laupäeval jätkasid takistussõitjad võistlemist Venemaal, kus taaskord saavutati mitmeid auhinnalisi kohti. Päev algas sõiduga noortele hobustele, kus takistused kõrgustel 120-125 cm. Selles sõidus tuli võitja Alexander Molotkovi järel teiseks Paul-Richard Argus hobusega Jay-Z Bee. Neile järgnesid neljandana Berit Lehtsaar ja So Easy ning viiendana Gunnar Klettenberg ja B Captain Norman. Samas sõidus olid Rein Pill ja Happygirl G kaheksandad. Auhinnalisel 11. kohal olid Tiit Kivisil ja Haloubet.

Berit Lehtsaar ja So Easy olid oma sõidus neljandad. Foto: Mari Ann Selge

Noorte hobuste sõidule järgnes avatud klassi kahefaasiline sõit kõrgusel 125 cm. Seal oli parimaks eestlaseks Helen-Britt Liidemann hobusel Catana Van’t Steenputje, kes lõpetasid sõidu kaheksandana.

Päeva kolmandaks sõiduks oli kiirus-puhtus parkuur kõrgusel 135 cm, kus 11. auhinnalisele kohale tulid Kertu Klettenberg ja D. Lady.

Sarnaselt esimesele parkuurile saavutati mitmeid häid kohti ka päeva viimases sõidus, kus takistuste kõrguseks oli 145 cm. Edukaimaks eestlaseks oli Urmas Raag Carlosel, kes tuli Mikhail Safronovi järel teiseks. Kolmas oli taaskord Safronov, neile järgnes Paul-Richard Argus, kes tegi head sõidud kahe hobusega. Neljandaks tuli ta hobusega Renessin ning viiendaks hobusega Caesar. Gunnar Klettenberg ja Traffic platseerusid üheksandaks.

Pühapäeval, 1. juulil alustatakse võistluspäeva kell 9 noorhobuste sõiduga. Sellele järgnevad kaks avatud klassi sõitu ning päeva lõpetab GP, kus takistused kuni 145 cm. Viimases parkuuris on stardijärjekorras 10 Eesti sportlast 13-l hobusel.

Võistlust on võimalik otse jälgida aadressil http://venta-arena.ru/news/57/210/On-line-translyatsiya-sorevnovanij .