Eestlased kogusid Tuusulast veelgi auhinnalisi kohti

Kuigi nii võimast esitust Eesti takistussõitjatelt, kui reedene viisikvõit, Tuusulast enam ei tulnud, kuid mitmeid auhinnalisi kohti saavutati selegi poolest, laupäeval võitisid reedelgi võidukad olnud Paul Argus ja Opaal 140cm kõrguse sõidu, kui teise koha saavutasid Tiit Kivisild ja Donna Paola.

Laupäeval peetud 140cm kõrguse puhtusele ja kiirusele parkuuri stardis oli 16 võistluspaari ning kaksikvõit kuulus eestlastele. Reedelgi edukad olnud Paul Argus ja Olaan edestasid kõiki konkurente laupäevalgi. Teise tulemuse sõitis välja Tiit Kivisild hobusega Dona Paola. Vastavalt Soome reeglitele oli auhinnalisi kohti neli ning nii jäid Rein Pill ja Sinequamon nelja karistuspunkti juures viienda kohaga esimesena auhinnalt välja.

Kõrgusel 130cm hüpati Tuusulas laupäeval Tebel C põhimõttel. Teise tulemuse saavutasid Jukka Rantaneni ja Carlos Santana järel Kullo Kender ja LKR Astrid L, kolmas koht kuulus Pillile ja Sinequamonile. Auhinnalistele kohtadele jõudisd meie omadest veel viiendana Tiit Kivisild ja Don Kide, seitsmendana Andrus Kallaste ja Ilsonne V Barellhof ja üheksandana Paul Argus ja Cinta.

Pühapäeval peetud Grand Prix oli kahevooruline, mille esimene voor kõrgusel 140cm, teine 145cm. Siingi oli parim eestlane Argus hobusega Opaal, kuid seekordseks kohaks jäi seitsmes, nelja karistuspunktiga teises voorus. Rein Pill ja A Brok olid kaheksandad. Sõidu võitis Susanna Granroth hobusega Anatevka. Grand Prix sõidus osales 40 paari.

Meie sportlased osalesid ka võistluse lõpetanud 130cm parkuuris, kus Kivisild ja Don Kide lõpetasid teisena, Rein Pill ja Sinequamon kolmandana. Kender ja LRK Astrid L olid kaheksandal auhinnalisel kohal.

Kõik Tuusula tulemused leiate aadressilt

http://online.equipe.com/sv/competitions/16153