Eestlaste edu Helsingis jätkus reedelgi

Kui eile saime teavitada lugejaid Helsingi Horse Show rahvuslikest klassidest eestlastele tulnud kahest alavõidust ja teisest kohast, siis tänases hommikupoolses programmis võeti kaks teist ja üks esikoht..

Esimesena olid eestlastest stardis juuniorid, kes teist päeva hüppasid 120 cm kõrguseid takistusi. Eilsed võitjad, Ketlin Ramjalg ning Qatimini des Vergers Z, pidid täna tunnistama Soome paari Jenna Yrjövuori ja Graali paremust. Viiendal auhinnalisel kohal lõpetasid Helena Palu ja Charly M.

Avatud 135cm võistlusklass oli Eesti seisukohalt täielik analoog juuniorite klassile. Neljapäevane võitja Kullo Kender lõpetas hobusega LRK Astrid L teisel kohal, kui temast parema tulemuse sõitis välja Jessica Aminoff hobusega Billnas Amorin. Oliver Karma ja Hangstone Z tegid samuti puhta sõidu, kuid jäid kuuendana esimesena auhinnaliselt kohalt välja.

Hea päev oli kuueaastaste hobuste sõidus Piret Ervaldil ja Emoral, kes võtsid Eestile alavõidu. Seitsmeaastaste hobuste sõidus lõpetas Ervald Ice de Wiquiga nelja, Kullo Kender Dolandaga kaheksa karistuspunktiga.

Helsingi õhtuses rahvusvahelises programmis astub eestlastest üles Gunnar Klettenberg.

Kõik Helsingi tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1098/1098zeitplanDEU.htm?style=longines