Eestlastel Kesk-Euroopa takistussõiduliigas kolmikjuhtimine: Kender, Pill, Raag

Kullo Kender on hetkel Kesk-Euroopa liigat juhtimas. Fotol hobusel Striga. © Autor: Kylli Tedre-Gavrilov / www.kyllitedre.com

Kesk-Euroopa takistussõiduliiga 2018/2019 MK hooaja etapid on jõudnud poole peale ja suure rõõmuga saame teatada, et käesoleval hetkel on eestlastel suisa kolmikjuhtimine, kui liidripositsiooni hoiab Kullo Kender, talle järgnevad Rein Pill ja Urmas Raag.

Meie sportlastest on seni MK-liigas stabiilseimalt esinenud Kullo Kender, kes oli avaetapil Leedus teine, seejärel Peterburgis kümnes ning Riias kolmas, saades teise koha punktid. Kender on kogunud 45 punkti. Temast vaid punktiga jääb maha Rein Pill, kes sarnaselt kolmandat positsiooni hoidva Urmas Raagiga on võitnud ühe tänavuse MK-etapi. Kui Raag võitis avaetapi maikuus Leedus, siis Pill juulikuise Peterburgis.

Meie liigas on pidada jäänud veel kodune etapp Tallinnas Saku Suurhallis, seejärel Leedus Šiauliais ning Poolas Lesznos ja Poznanis. Sportlased võtavad etappidelt kaasa viie parema etapi punktid, mille alusel kümme parimat pääseb tuleva aasta veebruaris Varssavis peetavasse Keks-Euroopa liiga finaali. Käesoleva hooja MK suur finaal toimub meile üsna lähedal – Göteborgis, kus seda on MK ajaloos peetud juba varem 14-l korral. Hobumaailm loodab seekord kindlasti sündmuspaigas olla.