Eile peeti Tondi maneežis koolisõiduvõistlus poniratsanikele

Kuna käimas on kevadine koolivaheaeg, peeti Tondi maneežis koolisõiduvõistlus ebatraditsionaalselt keset nädalat. Võistlusel oli kavas kolm võistlusklassi, mis mõeldud ponidele ja poniratsanikele.

Osavõtjate arv ei olnud küll just liiga suur, kuid paremad said selgitatud. Skeemis L33 startis kolm võistluspaari, kellest parima tulemuse vääriliseks, 66.953%, hinnati Hanna-Greta Peetersi (Tondi) ja Mimii sooritus. Teisel kohal lõpetasid 63.672% tulemusega Mari Talinurm (Ruila Tall) ja Jack ning kolmandal tulemusega 62.188% Triin Kattel (Tondi) ja Mari.

L tasemel oli kavas teinegi skeem, L32. Siin oli heitlus esikohale vägagi pingeline, sest nii Peeters ja Mimii kui Kattel ja Mari sõitsid välja võrdselt 66.452%. Esikoha andsid veidi paremad üldhinded Triin Kattelile. Kolmanda koha saavutas tulemusega 64.355% Monika Varter (Tondi) ponil Vincent.

Enim osalejaid oli skeemis A1, kus võidukaks osutusid just viimati mainitud Monika Varter ja Vincent, kelle tulemuseks hinnati 67.500%. Teine ja kolmas koht läksid jagamisele, kuna paaride protsendiline tulemus oli võrdne ning samuti ei erinenud üld- ega istakuhinded. Kohti jäid jagama Kaia Loviisa Kink (Tondi) ja Mahti F ning Triin Kattel ja Trend, nende tulemuseks 65.800%.

Tondi võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.hobumaailm.ee/?page=37&m=3&y=2014&id=1352