Emotsionaalse kuue takistuse sõidu võitsid Tiit Kivisild ja Sullivan

Eilne õhtupoolik pakkus Saku Suurhallis publikule rikkalikult emotsioone, kui rokkiva muusika ning õhtujuht Mart Mardisalu ja kohtunik Matti Karkkolaise kommentaaride saatel tuli kuue takistuse võitjaks Tiit Kivisild hobusega Sullivan.

Kuue takistuse starti asus kuusteist võistluspaari, kellset esimestele ümberhüpetele pääses kaksteist sportlast. Esimeses hüppevoorus oli kõrgeimaks takistuseks 150 cm. Esimestel ümberhüpetel tõusis kõrgus 160 cm-ni ning välja pudenes neli paari. Teisteks ümberhüpeteks, mil kõrgeim takistus oli 170 cm, vähendati takistuste arvu kuuelt neljale. Nüüd suutis kõik hüpped vigadeta sooritada viis paari, kelle hulhas kaks eestlast – Kullo Kender ja Tiit Kivisild.

Kolmandatel ümberhüpetel küündis takistuse kõrgus 180 cm-ni, seekord lõpetas puhtalt vaid Tiit Kivisild hobusega Sullivan, kel oli õnne viiendal takistusel, mis enamusel maha tuli. Teist kohta jäid nelja karistuspunktiga kolmandatel ümberhüpetel jagama Kullo Kender ja Axel V, lätlane Einars Cesnieks ja Alderis, valgevenelane Maxim Kryna ja Challenger 37 ning venelanna Maria Bibikova ja Cara.