EMV esimese võistluspäeva lõpetasid koolisõitjad

Koolisõitjad lõpetasid Eesti Meistrivõistluste esimese võistluspäeva hämaras. Avastardi tegid ponisõitjad, juuniorid ja harrastajad, kelle tulemused erilisi üllatusi ei toonud.

Poniklassi esimesel osavõistlusel sõitis end väheses konkurentsis esimeseks Marii-Heleen Raidmest (Audruranna) Rokitil (66,897%) – startis ainult 5 võistluspaari. Vääriline teine koht läks Kaisa Flakenbergile (Tallinn) ponil Räpsi (64,253%), kolmandalt positsioonilt jätkab Priit Reinaus (Märjamaa) Onslow’l.

Juunioride klassis startis 11 paari, märkimisväärselt parima tulemuse saavutas taaskord Marii-Heleen Raidmets, sedapuhku hobusel Salnis (68,621%). Sõidu arvestuses läks ka teine koht Raidmetsale, hobusel Helifar, kuid kuna EMV arvestuses ta selle hobusega ei osale, siis jätkab meistrivõistluste arvestuses teisena Madli Katriin Tauts (Tondi) hobusel Faksas ning kolmandana Ruudu Soo hobusel Eposs.

Pika päeva lõpetasid harrastajad, keda oli tähelepanuväärselt palju – 21. Avavõistluse võitis kindlalt Madeleine Tults (Tondi) hobusel Wassenaar HB (68,448%), kellele järgnesid Varju Kuusemets (Märjamaa) hobusel Paan ja Katrin Tinno (Viljandimaa) Zanoscal.

Võistluspäev jätkub homme juba algusega kell 9: 00, kui muusikalise vabakava järel jagatakse tiitlid ponisõitjatele, juunioridele ja harrastajatele. Seejärel jätkame takistussõiduga, kus samuti selguvad tiitlivõitjad nii ponide, juunioride kui harrastajate klassis. Avastardi teevad ka noored takistussõitjad.

Võistluse tulemused on kättesaadavad aadressil http://www.tallinnhorseshow.ee/est/eesti-meistrivoistlused/stardijarjekorradtulemused/2012/