ERL-i Ponikarika V etapi parimad olid Age Adamson ja Birgit Loot

Pühapäeval selgitati Veskimetsas ERL-i Ponikarika viienda etapi parimad. Väikese Ringi edukamaks osutus Age Adamson ponil Hobbs, Suures Ringis saavutas esimese koha Birgit Loot ponil Mon Arh.

Suures Ringis sõideti 100 cm kõrgust parkuuri, kus tasavägine kaksikvõit läks RSK Simoni klubi tüdrukutele. Napilt võistid Loot ja Mon Arh, kelle järel platseerusid teiseks Susanna Maria Tiigi ja Mon Comery. Kolmandana lõpetasid Teele Kaal (Tondi RSK) ja Kamiera. Auhinnalistele kohtadele jõudsid veel Kärt Kingisepp ponil Cessika ja Rene Karus ponil Velvet, mõlemad samuti Tondi ratsaklubi liikmed. Kokku tehti sõidus 17 starti.

Väikeses Ringis oli takistuste kõrguseks kahefaasilisel rajal 90 cm. Parkuuri parimana lõpetasid Saskia Maripuu (RK Ruila Tall) ja Mariana, kes aga karikaarvestuses ei võistelnud. Nii said edetabelisse kõrgeima koha punktid kirja parkuuri teise koha omanik Age Adamson (RSK Simon) ponil Hobbs ja sõidu kolmanda lõpetanud Kippen Närep (Tondi RSK) Lukal. Karikaarvestuses kolmandana lõpetas Katrin Liivamägi (RSK Simon) samuti Hobbsil. Kokku osales selles sõidus 34 paari.

Age Adamson ja Hobbs. Foto: Merike Udrik-Õispuu