ERL-i suure ponikarika võitis Monika Varter, finaali Kati Raidma, esimese noorte sõidu Linda Randpere

Täna hommikul sai Saku Suurhallis avalöögi Tallinn International Horse Show 2015, mille avasõidus võitis ERL-i suure ponikarika Monika Varter, esimese noorte ratsanike sõidu võitis Linda Randpere hobusega Roos.

Saku Suurhallis alustasid tänavust show`d poniratsanikud, kellel oli kavas ERL-i suure ponikarika finaal. Sõideti 110cm kõrgustel takistustel ning ümberhüpetele pääses kaks võistluspaari. Enne ümberhüppeid oli aga juba selgunud, et sarja üldvõitu võib tähistada Monika Varter, kes hobusega Jalica van Blommerchot pääses ka finaalis ümberhüpetele, kus tema konkurediks oli Kati Raidma eesti tõugu poniga Ralf. Viimased võitsid finaali, kui läbisid ümberhüpped vigadeta Varteri ja Jalica nelja karistuspunkti vastu. Finaali kolmanda tulemuse sõitsid välja põhiparkuuri neljaga lõpetanud Teele Kaal ja Kamiera.

Monika Varter ja Jalica van Blommerchot. Foto: Magnus Järve

Noortel ratsanikel oli kavas kahefaasiline parkuur, kus arvesse läksid mõlema faasi tulemused ning teise faasi aeg. Selles sõidud tegid teistele silmad ette Linda Randpere ja Roos, kes lõpetasid vigadeta ning parima ajaga teises osas. Teise koha viisid Soome Laura Luusua ja Daranco, kolmanda koha Leetu Monika Valuntaite ja Life is Life.

Tallinn International Horse Show tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/14588