ERL-i Suvine Ponikarikas finišeerib homme Perilas, tähelepanu – võistluse algus kell 8.00

Vaadates õues toimuvat peame tõdema, et sügis üha läheneb ning see on kindlasti põhjuseks, miks suvised karikasarjad hakkavad lõpule jõudma. Homme selguvad Perilas tänavused parimad ERL-i Suvises Ponikarikas, mis teatavasti takistussõidusari. Tähelepanuks võistlejatele, seoses ülisuure startide arvuga alustatakse tund aega varem ehk kell 8.00.

Sarja viimane etapp peeti möödunud nädalavahetusel Juurimaa tallis. Madalaimas arvestuses, 75 cm, suutsid seekord parkuuri vigadeta läbida 11 paari alustanud 15-st. 85 cm sõidu võitis sama arvestuse liider Kaia Loviisa Kink (Tondi) Toonikul, kes jäi võitmatuks ka 100 cm arvestuses. Kinkile järgnesid 85 cm sõidus Anna-Liis Remmel (Tondi) ja Milana ning Hanna-Greta Peeters (Tondi) ja Mimii, 100 cm sõidus Maribel Tuiken (Järvamaa) ja Tas-Waps ning Jennifer Chelsea Laanet (KRT) ja Sitelle de Sohan.

Enne Perilas toimuvat finaali on paljugi veel lahtine, kuna liidrite hulgas on punktivahed väikesed. Madalaimas arvestuses on endiselt kolmikjuhtimine, mida hoiavad Berit Lehtsaar (Viljandimaa), Grete Rebane (Tondi) ja Kleer Suursild (Vändra). Keskmises arvestuses on kolmelt parimalt etapilt kogunud 53 punkti Kaia Loviisa Kink, teisena Laura Lota Mölder (Tondi) 48 ning kolmandana Anna-Liis Remmel 45 punkti. Kõrgeimas arvestuses juhib vaid kahelt etapilt kogutud 28 punktiga My Relander (Ruila Tall). Selles arvestuses on teine ja kolmas koht jagamisel – võrdselt 23 punkti on kogunud Birgit Loikil (Tondi) ja Kirkke Eliise Põldsalu (Tondi).