ERL-i Talvine Ponikarikas on jõudmas finaalideni

Möödunud laupäeval peeti Tondi maneežis ERL-i Talvise Ponikarika viimane etapp, ees ootavad finaalid. Tondil võtsid võidupunktid Marta Juhkami ning Maria Sein.

Ponikarika kõrgemas arvestuses hüpati Tondil kõrgusel 100 cm, parkuur oli kahefaasiline. Võitjaks osutusid seekord korraldava klubi sõitja Marta Sein ning Ottomar, jättes teiseks Marta Juhkami (Simon) ponil Mon Arh. Kolmanda kohaga lõpetasid Grete Rebane (Tondi) ja Macho. Kõrgemas sõidus teise kohaga leppima pidanud Juhkami võitis seevastu 85 cm kõrguse ideaalaajale peetud sõidu, mis Ponikarika madalamaks arvestuseks. Selles sõidus järgnesid talle Maribel Tuiken (Järvamaa) ja Tas-Waps ning Hanna-Ly Aavik (KRT) ja Silvester Going Light.

Tondil peeti maha ka Resta Väikeponide sarja järjekordne etapp. Selles arvestuses osutusid parimaks Berit Lehtsaar (Viljandimaa) ja Little Puma, teisel kohal lõpetasid Karoliina Grauberg (Tondi) ja mango ning kolmandal Maris Kangur (Tondi) ja Tormis.

ERL-i Talvises Ponikarikas on nüüdseks kõik etapid peetud. Juba sel laupäeval selgub Ruilas kõrgema arvestuse võitja, 19. Tondi Ponikarika raames väiksema arvestuse võitja. Viimase etapi tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/system/files/149/Tul_Tondi_05.04.14.pdf?1396723939, karikasarjas finaali pääsenute nimekirjad aadressilt http://www.ratsaliit.ee/est/g205s5127