ERL ja EPL annavad koostöös välja kaks ratsutamisteemalist erilehte

Eesti Ratsaspordi Liidu ja Eesti Päevalehe koostöös valmib tänavu kaks ratsutamisteemalist erilehte. Ratsaliidu soov on läbi teavitustöö aidata kaasa mainekujundusele: hobuteema ja -ürituste propageerimisele, julgustada tulema hobuste juurde uusi huvilisi, klubidesse uut järelkasvu, üritustele pealtvaatajaid. Ratsaliit ootab ratsarahva panust erilehe väljaandmisel.

Miks me sellist lehte teeme?

Hobumajandust loetakse nišivaldkonnaks, kuid asjatundjad teavad, tegemist on Eesti jaoks ühe väga erilise ja kasvatamist vajava majandusharuga. Ratsasport ja hobumajandus on eluviis nii maamajanduslikult kui ka sportlastele-harrastajatele, olles täna töö ja hobi mitmetele tuhandetele hobusõpradele. Hobune on OMA nii maapiirkonnas kui ka linnapildis. Ratsaliidu eesmärkidest oli juba juttu ülalpool.

Ilmumise ajad

Koostöös Eesti Päevalehega ja meie kõigi ühisel rahalisel toel trükime ja levitame kaks eriväljaannet ratsaspordi teemal, mis ilmuvad:

1. maikuus enne karikavõistluste suvist hooaega

2. oktoobris, vahetult enne suurvõistlust Tallinn International Horse Show

Väljaannete sisuosas tutvustame Eesti parimaid ratsavõistlusi, hobuüritusi ja hobustega seotud inimesi, tublisid treenereid, sportlikke eeskujusid ja nende käekäiku võistlustel.

Sihtrühm, keda teavitame:

juhte ja otsustajaid, kes langetavad majandus- ja poliitikaotsuseid; noori, lapsi ja nende vanemaid, keda kaasame hobustega tegelema; lihtsalt huvilisi, kes tahaksid hobust kasvõi korra lähemalt näha ja paitada.

Need väljaanded saadetakse üle-eestiliselt Päevalehe kõikidele lugejatele ja lisaks jagatakse Saku Suurhallis kohapeal. Trükiarv on mõlemal juhul 32 000 eksemplari.

Ühise toetuse abil katame väljaandmisega seotud kulu, andes lehes Teile sobivas mõõdus reklaamipinna. Allpool on toodud mõõtmed (laius x kõrgus) ja nende arvutuslik maksumus.

– 1/30 lk 88 x 32 mm h 35 eurot +km (lehes visiitkaardi suurune)

– 1/15 lk 88 x 68 mm 70 eurot +km

– 1/8 lk 88 x 141 mm 140 eurot +km

– ¼ lk 134 x 177 mm 300 eurot +km

– ½ lk 275 x 177 mm 600 eurot +km

Koostööpartnerite-toetajate nimed ja logod trükime samas lehes, toetajate veerus.

Kaasame koostöösse oma häid partnereid:

– ratsakoole ja -klubisid, treenereid

– hobuste aretajaid ja kasvatajaid

– hobuvarustuse pakkujaid

– hobustega seotud teenuste pakkujaid ja koolitajaid

– (hobu)sõpr

Eesti Päevaleht, kontakt:

Terje Kõrm

Tel 680 4514, 55 11 526

Terje.korm@epl.ee