ERL Kolmevõistluse Karikasarja II etapp peeti 36 paari osavõtul Koordi tallides

13.-14. juunil kogunesid kolmevõistlejad Koordi talli Järvamaal, kus peeti sarnaselt I etapile ka ERL Kolmevõistluse Karikasarja teine etapp. Starti asus neljas võistlusklassis 36 võistluspaari, kohal oli ka üks Leedu võistleja.

Raskemais võistlusklassis, Raske 110 (skeem CI1* 2015 A + TS 115 cm + kross 110 cm), oli meie sportlasele Vilvi Laanetile (Järvamaa RSK) konkurentsi pakkumas Leedu võistleja MiglÄ— UndzÄ—naitÄ—. Laanet võitis hobusel Well Timed (72,8 MP), leedulanna ja Koza Nostra pidid leppima teise koha ja 77,6 miinuspunktiga.

Keskmise 100 ( skeem CI1* 2015 A + TS 105 cm + kross 100 cm) stardis oli kolm sportlast ja neli hobust. Anna-Liisa Raudsepal (Järvamaa RSK) õnnestus võtta siit nii esimene kui kolmas koht vastavalt hobustega Felix (72,8 MP) ja Bignam (100,3 MP). Teise koha saavutas Kerstin Valdsalu (Järvamaa RSK) hobusel Parys (75,4 MP).

Kerge 90 (skeem A12 + TS 95 cm + kross 90 cm) võit kuulus Dagmar Ainsoole (Liivimaa RK) ja Orinthiale (51 MP), nende järel lõpetasid Kätlin Hundimägi (Märjamaa SK) ja Trevor (57,7 MP) ning Merlis Orion (Tondi RSK) ja Groy (58,9 MP).

Ülle Voolaine (Nõo RK) ja Hilton võitsid algtaseme 70 (skeem A12 + TS 75 cm + kross 70 cm) 48,2 miinuspunktiga, asudes juhtima kohe avapäeval ja enam liidripositisooni käest ei andnudki. Teisele kohale tulid Maria Martin (RK El Awrah ET) ja Hornette (54,8 MP) ning kolmandad olid Maris Parmakson (Liivimaa RK) ja Costa Brawa (55,5 MP).