ERL Koolisõidu Karikasarja Sisehooaeg sai alguse

Vääna Ratsakeskuses leidis eile, 26. novembril aset ERL Koolisõidu Karikasarja Sisehooaja esimene etapp. Pika päeva jooksul peeti arvestusi kõikidel raskusastmetel (A-R) ning võistlustulle astus 60 võistluspaari.

Päeva alustasid kuni 16a. ratsanikud programmis A4. Nii ponide kui laste klassis võttis esikoha Tallinna RSK sportlane Kaisa Falkenberg Räpsil. Ponide arvestuses tuli teiseks Anna-Liisa Merilind (Tondi) Maril ja kolmandaks samuti Tondi RSK esindaja Mari-Liis Oberg Replay’l. Laste arvestuses võttis teise koha Meriel Isok (Tondi) Casanoval, kolmanda Marti Allik (Niitvälja) Frycil.

A klassis võistlesid ka 4-5a. hobused, kellest parimat vormi näitas Marina Drozdova (Niitvälja) juhitud Ferrari. Sama klassi avatud arvestuse võitis Dina Ellermann (Tondi) Royal Pokemonil.

Ponide L klassis tuli esikohale Berta Tsernant (Tondi) Maril, olles parem Heleri Heinrandist ja Renegatist ning Mari-Liis Obergist Replayl. Sama programmi juunioride klassis kujunes esikolmikuks Marleen Emilie Vilderson (KRT) ja Aaria, Charlotte Pärt (Niitvälja) ja Legend ning Iris Tohvrel (Niitvälja) ja Varuna.

L taseme avatud klassis oli 12 võistluspaari hulgas parim Grete Hussari (Saaremaa) ja Rohan Warriori tulemus, alistades Dina Ellermanni Panteril ja Klassikal.

5-6a hobuste klassis loeti parimaks Getter Kanguri (Tondi) ja Forteesia tulemus.

Getter võitis ka M klassi, seda Palladionil, edestades Anna-Liisa Rinki (Nancy) ja Zäzi ning Tiina Kuusmanni ja Stallone’t.

R klassis võidutses sedapuhku Dina Ellermann Landy’s Akvarelil, teise koha saavutasid Anna-Liisa Rink ja Zäz, kolmanda Getter Kangur ja Palladion.