ERL meeskonnas alustas tööd uus kolmevõistluse mänedžer

21. novembril toimus Tartus kolmevõistluse töökohtumine. Muude arutelu teemadele lisaks andis enda ametiaja lõppemisest teada senine kolmevõistluse mänedžer Joosep Tikk, andes teatepulga üle uuele mänedžerile Merlis Orionile.

Merlis on ka ise kirglik kolmevõistleja ja seeläbi on ta selle spordiala “hingeeluga” hästi tuttav. Joosep Tikk jääb samuti alaga seotuks, seda Merlise konsultandina.

Oma peamise ülesandena tõi uus mänedžer välja kolmevõistluse arengukava koostamise, kus oleks selgelt sõnastatud Eesti kolmevõistluse visioon ning strateegiad. „Nii on võimalik asuda kolmevõistlust ka turundama,“ lisas ta. „Meile on oluline suurendada kandepinda, sealhulgas leida huvilisi, toetajaid ning entusiaste, kes oleksid valmis kolmevõistluses kaasa lööma ka nt abilistena võistluste korraldamisel.“

Joosep Tikk viib viimast korda managerina läbi kolmevõistluse töökoosoleku.

Koosoleku lõpul andis ERL peasekretär Siim Nõmmoja üle ka tänumeened „Aasta Tegija Kolmevõistluses 2015“. Selle pälvisid Joosep Tikk – tehtud töö eest ja edaspidiseks motivatsiooniks, Anu Laanet – asendamatu töö eest enamuse kolmevõistluse võistluste korraldusel, Ants Sähka – alati kvaliteetse võistluse ning üha areneva krossiraja eest Niitväljal, Malle Einaste – järjepideva rolli eest kolmevõistluse ametnikuna ning Kert Kaasik – entusiasmi eest selle ala jäädvustamisel.

Tänumeened „Aasta Tegija Kolmevõistluses 2015“