ERL- rakendispordi karikasarja teise etapi parimad olid Pille-Riin Reinaus ja Eve Haggi

Möödunud nädalavahetusel peeti Eesti Ratsaspordi Liidu rakendispordi karikasarja teine etapp Põlvamaal Vastse-Kuustes, kus etapivõidud võtsid Pille-Riin Reinaus ja Eve Haggi.

Suure karika arvestuses startis Vastse-Kuustes seitse ekipaaži, kes esitasid skeemi 2012B, läbisid 8000m pikkuse ja nelja takistusega maratoni ning kus koonuste vaheks oli +30cm. Parima tulemuse, 89.90, tegi Pille-Riin Reinaus (Märjamaa) poniga Aramis, asudes juhtima juba koolisõidust alates. Teisena lõpetas 91.52 punktiga võistluse korraldaja Ülar Raudsepp (Liivimaa) hobusega Friidom, kolmas oli Riina Rõa (Vändra) poniga Grelli.

Väikese karika skeem oli 2012B, maratoni pikkuseks 6000m kolme takistusega ning koonuste vahe +40cm. Teist nädalat järjest oli parim Eve Haggi (Märjamaa) neljaaastase Varunessaga. Selles võistlusklassis lõpetas teisena Pille-Riin Reinaus radariga, kolmas oli Evelyn Piiritalu (Liivimaa) hobusega Olli.

Eve Haggi ja Varunessa; foto Maarja Saare

Vastse-Kuustes oli kavas ka tutvumisklass, mis koosnes kolme takistusega 6000m pikkusest maratonist ning +40cm täpsussõidust. Kahe osaleja seas oli parim Kristina Roots (Liivimaa) hobusega Killu. Teise tulemuse tegi Raudsepp neljaaastase hobusega Silver Cannon.

Vastse-Kuuste võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/381?locale=et&year=2015