ERLi Rakendispordi karikasarja juhivad võrdselt Eve Haggi ja lätlanna Dace Sture

ERL-i Rakendispordi Karikasarjas on toimunud kaks etappi ning hoburakendite võistlusklassis on kaksikjuhtimine eestlannast kutsari Eve Haggi (Märjamaa) ning lätlanna Dace Sture käes.

Nii esimese etapi võitnud Sture, kui kahelt etapilt punkte kogunud Haggi, on mõlemad võrdselt 50 punktiga edetabeli esimesel real. Haggi, kes nädalapäevad tagasi Juurimaal toimunud etapil saavutas Margit Lindre (Märjamaa) järel teise koha, kogus 25 punkti ka esimeselt etapilt, mille Sture võitis. Punktide suur erinevus on tingitud sellest, et esimesel ja teisel etapil võisteldi erinevatel raskusastmetel. Kolmandat positsiooni hoiab hoburakendite arvestuses pärast kahte etappi esimesel etapil teisena lõpetanud Liivimaa klubi kutsar Evelyn Piiritalu.

Karikasarjas peetakse eraldi arvestust ponirakenditele. Selles arvestuses juhib veenva eduga Märjamaa klubi kutsar Pille-Riin Reinaus, kes võitnud poniklassis mõlemad etapid. Mainigem siinkohal, et esimesel etapil oli ta küll ainuke ponirakendite esindaja. Reinausile, kellel punkte 80, järgneb hetke teisena Anu Pärisoo (Caballus), kellel punkte 25, ning kolmandana mullune vabariigi parim rakendisportlane Riina Rõa (Vändra) 20 punktiga.