ERLi Talvine Koolisõidu Karikasari jõudis eile Kurtnas lõpuni

Kurtna finaalis selgitati lõplikult Eesti koolisõidu hetke paremik. Võisteldi A, L, M, ja R skeemides. Kõikide klasside võitjad osutusid parimateks ka sarja kokkuvõttes.

A klassis sõideti ponide arvestuses, kus parimaks osutus Liis-Anette Pae Maril (Tondi). L klassis võistlesid noored hobused, kus seekord osales vaid üks võistluspaar, kes loomulikult ka kokkuvõttes võitis – Dina Ellermann ja Andreo (Tondi). L klassi juunioride arvestuses tuli võitjaks Getter Kangur Palladionil (Tondi). Sama paar võitis ka M klassis, mis oli mõeldud noortele ratsanikele. R klassis kindlustas esikoha Dina Ellermann Valentinol.

Karikasarjaga samaaegselt toimus ka muid klasse, milles peeti samuti punktiarvestust. A klassis lastele kuni 16a. võidutses Kristiina Aun hobusel Domingo (KRT), harrastajate parim oli Liis Liblikmaa Tocatal (Tallinna RSK) ning avatud klassis Külli Arumäe Crestonil (KRT). M klassi avatud arvestuses võitis Diana Pruks Landy’s Akvarelil (Black Stallion) ning L klassi avatud arvestuse Angelique Maasik Hannah’l (KRT).