Estorili LGCT etapp Buccile, Falsterbo Furusiyya Šveitsi koondisele

Möödunud nädalavahetusel võistlesid maailma tipptakistussõitjad Portugalis Estorilis peetid Longines Global Champions Tour`i etapil, Rootsis Falsterbos peeti Euroopa esimese divisjoni Furusiyya FEI Nations Cup etapp.

Estorilis võttis tuuri etapivõidu itaallane Piergiorgio Bucci hobusega Casallo Z, kes oli parim seitsme paari vahel peetud ümberhüpetel. Teisena lõpetas Edwina Tops-Alexander hobusega Lintea Tequila, kes möödus koondarvestuses Christian Ahlmanist ja asus enda abikaasa poolt korraldatavat suurtuuri juhtima. Kolmas koht estorilis kuulus iirlasele Bertram Allenile hobusega Hector van d`AAbdijhoeve.

Paul Estermann tegi Šveitsile topeltnulli; foto FEI

Rootsis Falsterbos peetud Rahvuste Karika parima tulemuse tegid šveitslased, kes suutsid lõpetada nulliga. Võidukasse koondisessse kuulusid Janika Sprunger ja Bonne Chance, Werner Muff ja Pollendr, Paul Estermann ja Castefield Eclipse ning Romain Duguet ja Quoride de Treho. Teiseks suutsid end sõita korraldajad rootslased, kolmandad olid võrdset kaheksa karistuspunktiga Madalmaad, Suurbritannia aja Brasiilia.