Euroopa Ratsaspordi Liidu uueks peasekretäriks saab Carina Mayer

Euroopa Ratsaspordi Liit pidas hiljuti koosolekut, kus kinnitati Carina Mayeri kandidaat kontinentaalse alaliidu peasekretäri kohale, kuhu sakslanna asub alates käesoleva aasta oktoobrist.

Carina Mayer töötab tänasel päeval FEI koolisõiduosakonna vanemmanagerina. Peagi EEF peasekretäri kohuseid täitma asuv sakslanna sõnas ameti vahetuse kohta järgmist: "Mul on küll kahju lahkuda oma profesionaalsete kollegide juurest Lausanne`ist, kuid samas annab mulle minu uus amet palju võimalusi suhelda endiste kolleegidega jätkates Euroopa tasandil dialoogi rahvuslike alaliitude ja FEI vahel. Kuni Rio Olümpiamängude lõpuni olen tihedalt seotud oma kodumaa, Saksamaaga, kuid pärast seda asun hoogsalt tegutsema kõikide Euroopa alaliitude huvide eest."

Carina Mayer asus FEI-sse tööle aastal 2010, olles sellele eelnevalt rahvusliku tasandi koolisõitja Saksamaal. Hariduselt on Mayer spordijuhtimise bakalaureus ning spordiõiguse magister. Ta on esindanud FEI-d mitmetel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ning on alates 2015.a. FEI koolisõidu ja para-koolisõiduosakonna juhataja.

Euroopa Ratsaspordi Liidu president Hanfried Haring lisas omalt poolt, et EEF on noor ja dünaamiline organisatsioon oma 41 liikme ja kaheksa assotseerunud liikmega: "Me oleme otsinud noort ja dünaamilist peasekretäri ning nüüd me ta leidsime!"