Falsterbo Furusiyya FEI Nations Cup`i etapivõit Saksamaa koondisele

Lõuna-Rootsis, Falsterbos, toimuva CSIO5* tasemega rahvusvahelise takistussõiduvõistluse raames viidi läbi järjekordne Furusiyya FEI Nations Cup Euroopa esimese divisjoni etapp, kus oma hooaja teise võidu võttis Saksamaa koondis.

Saksamaa näitas Falsterbos oma üleolekut juba esimeses voorus, mis lõpetati ainsana karistuspunktideta selliselt, et ankrumees Philipp Weishaupt hobusel Monte Bellini startima ei pidanudki. Starti ei astunud muide Weishaupt ka teises voorus, sest võit oli tema stardiks juba kindel. Saksamaa lõpetas kaks vooru nelja karistuspunktiga, võidukasse koondisesse kuulusid lisaks Weishauptile mõlemad voorud nulliga läbinud Marcus Ehning ja Plot Blue ning Carsten-Otto Nagel ja Corradina, neljanda liikmena osalenud vähem tuntud Rolf Moormann hobusel Acorte tulemuseks jäi 4 karistuspunkti teisest voorust.

Teise koha tulemuseks Rootsimaal oli 12 karistuspunkti ning selle sõitsid välja itaallased, kes kuuluvad Euroopa teise divisjoni ning punkte ei kogunud. Kolmandal kohal lõpetasid 16 karistuspunktiga Madalmaade takistussõitjad. Oma teisel etapil osalenud, Roomas võitnud Ukraina koondis pidi seekord leppima seitsmenda kohaga. Ukraina tulemuseks oli seekord 28 karistuspunkti, kusjuures tõsine tagasilöök tabas neid teises voorus, kus koguti 24 karistuspunkti. Esimese vooru järgselt jagati teist kohta.

Falsterbo tulemused leiate aadressilt http://falsterbohorseshow.se/en/start-resultat/ .