FEI avaldas lõplikud Rio Olümpiamängudele pääsenud sportlaste nimekirjad

Sel nädalal avaldas Rahvusvaheline Ratsaspordi Liit (FEI) oma koduleheküljel lõpliku nimekirja sportlastest, kes on pääsenud olümpiamängudele.

Tänavu Brasiilias Rio de Janeros peetavate olümpiamängude ratsaspordialadele kvalifitseerusid 43 riigi sportlased. FEI poolt avaldatud nimekirjad sisaldavad niinimetatud nomineeritud ülesandmisi ehk tegelikkuses ei ole veel lõplikult selge täpne osalejate nimekiri. Hiljemalt 18. juuliks peavad rahvuslikud alaliidud koostöös oma olümpiakomiteedega tegema lõplikud ülesandmised.

Meie liiga riikidest on takistussõidus esindatud Ukraina koondisega ning türklane Omer Karaevli individiuaalvõistlejane. Koolisõidus esindavad Kesk-Euroopat venelannad Inessa Merkulova ja Marina Aframeeva ning ukrainlanna Inna Logutenkova. Kolmevõistluses on Venemaa väljas koondisega, Valgevenet esindab Alena Tseliapushkina ning meie hõimuvendi soomlasi Elmo Jankari.

Nimkirjad alade kaupa nomineeritud ülesandmistest leiate aadressilt http://www.fei.org/fei/games/olympic/rio-2016#VenueInfo